lekcje angielskiego lekcje języków obcych szkoła cambridge online szkoła językowa online native speakerzy angielski biznesowy kursy języka angielskiego ogólnego przygotowujące do egzaminów

Nasza szkoła języka angielskiego „Cambridge” School of English: O nas i na czym polega nasze wyjątkowe podejście

Szkoła języka angielskiego „Cambridge”: O nas

"Szkoła języka angielskiego Cambridge powstała w 1991 roku przynieść profesjonalne i innowacyjne procesy uczenia się zarówno dla rodzimych, jak i studentów ESL. Korzystanie z rdzenia ostrości niedrogie, ale akredytowane wykształcenie to może być dostosowane do potrzeb osób w każdym wieku, Nasz szkoła języka angielskiego online ma na celu połączenie uczniów z odpowiednimi zasobami edukacyjnymi, zapewnianymi przez w pełni wykwalifikowani mentorzy, tutorzy i nauczyciele, w profesjonalnym środowisku edukacyjnym, które doprowadzi do pełnego Certyfikaty z języka angielskiego.

lekcje angielskiego lekcje języków obcych szkoła cambridge online szkoła językowa online native speakerzy angielski biznesowy kursy języka angielskiego ogólnego przygotowujące do egzaminów

Dostosowana nauka online za pośrednictwem usług ekspertów

Podczas naszej kadencji rozwinęliśmy głębsze zrozumienie tego, co trzeba uczyć się angielskiego online, aby nasi uczniowie mieli możliwość całościowego zaangażowania się w swoje programy edukacyjne. Nasz dostosowane podejście do nauki, wzdłuż kompleksowe narzędzia i zasoby, ma na celu postęp każdego indywidualnej ścieżki uczenia się w znaczącym tempie, podczas utrzymywanie profesjonalnych światowych standardów i procedur.

Będziemy określić styl uczenia się ucznia, monitorować postępy i sukcesy zarówno jednostki, jak i jej dedykowanego programui upewnij się, że wszelkie niezbędne zmiany zostaną wprowadzone w trakcie całego procesu, aby uzyskać certyfikację w szeregu Kompetencje w języku angielskim.

Nasze podstawowe zasady

z myślenie przyszłościowe, mamy dostosowaliśmy nasze usługi do potrzeb osób uczących się online na całym świecie; rozwijający się kursy języka angielskiego online że zachować tradycyjne wartości edukacji, jednocześnie wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego ucznia.

Zapewniamy unikalne podejście do nauki, nauczania i oceniania języka angielskiego online dla prostej ścieżki edukacyjnej, która po prostu dostarcza. Tworzymy doświadczenia związane z uczeniem się i oceną w profesjonalnym środowisku edukacyjnym, które spełnia potrzeby prawdziwych uczniów w dostępne, integracyjne produkty i usługi w języku angielskim online.

lekcje angielskiego lekcje języków obcych szkoła cambridge online szkoła językowa online native speakerzy angielski biznesowy kursy języka angielskiego ogólnego przygotowujące do egzaminów