Szkoła językowa oferuje aplikację do nauki języków obcych dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów i firm – uTalk

Nasza szkoła językowa – Cambridge School of English – rozpoczęła współpracę z aplikacją do nauki języków obcych ty mówisz, to pozwala uczyć się języków obcych od samego początku. Jest odpowiedni dla każdego początkującego, który dopiero zaczyna swoją przygodę z nowym językiem obcym, a także dla średniozaawansowanych, którzy chcą zdobyć nową wiedzę lub utrwalić to, co już wiedzą.

Aplikacja daje możliwość nauki nad językach 150 poprzez angażujące i profesjonalnie zaprojektowane zadania.

Co najważniejsze – nie musisz mówić po angielsku (ani w żadnym innym języku obcym), aby uczyć się przez ty mówisz. Istnieje ponad 20,000 XNUMX kombinacji językowych, co sprawia, że ​​jest to świetne rozwiązanie dla nowych entuzjastów języka obcego.

Jak powstał uTalk i czy warto wybrać tę aplikację?

ty mówisz to londyńska firma działająca na rynku od ponad 30 lat. Został założony przez Richard Howson i Andrew Ashe – dwóch przyjaciół, którzy chcieli znaleźć sposób na to, aby nauka języka obcego była bardziej efektywna i ciekawa. Efektem działań firmy jest stworzenie unikalnej aplikacji o tej samej nazwie co firma, która pozwala na naukę podstaw dowolnego języka obcego.

Jak zacząć korzystać z tej aplikacji

Aby rozpocząć naukę języka wystarczy wybrać jedną z dostępnych u nas opcji:

1 język na 1 rok (nauka dowolnego języka przez rok – później możesz wybrać inny język)

1 język na całe życie

Specjalna promocja na język polski* 

Dostęp do uTalk zostanie przyznany na podany przez Ciebie adres e-mail. Jedyne, co oddziela Cię od nauki, to pobranie aplikacji na dowolne urządzenie i gotowe! Możesz rozpocząć swoją przygodę z tą wyjątkową aplikacją.

To narzędzie jest dostosowane do każdego urządzenia, dzięki czemu możesz je pobrać na swój telefon, tablet, laptop lub komputer. Wybór zależy od Twoich preferencji i wygody.

Aplikacja jest niezwykle przejrzysta i estetycznie zaprojektowana, więc nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem jej.

Pomoc dla Ukrainy

*Nasza specjalna promocja języka polskiego skierowana jest szczególnie do wszystkich Ukraińców, którzy przyjeżdżają do Polski. Chcemy pomóc tak bardzo, jak tylko możemy, aby ich czas tutaj był trochę łatwiejszy, z mniejszymi problemami z komunikacją. E = mc2 Stowarzyszenie posiada również 2 000 kuponów na 3 miesiące bezpłatnego dostępu do uTalk do nauki języka polskiego.

Chcemy pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują (jak dzieci i matki itp.), aby zaaklimatyzować się, zmierzyć się z mniejszymi problemami, spędzać tu czas bez stresu, zwłaszcza w tym czasie. Jeśli znasz kogoś, kto może potrzebować takiej pomocy, prosimy o kontakt mailowy: ukraina@cambridgeschool.online. Następnie wyślemy bezpłatny dostęp na wskazany adres e-mail.

Co zawiera aplikacja?

Na platformie znajdziesz 180 godzin nauki każdego miesiąca, 2500 przydatnych słów i wyrażeń oraz ponad 60 tematów dla każdego języka.

Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby poprowadzić Cię najlepszą ścieżką do nauki wybranego języka. Poziom trudności wzrasta z każdym rodzajem zadania, więc możesz poczuć postęp, który robisz i nie być przytłoczonym na samym początku dużą ilością informacji.

Aplikacja skupia się na aktywacji różnych obszarów mózgu poprzez oddziaływanie na różne zmysły. Wszystkie zadania mają obrazki odpowiadające nowemu słownictwu, aby pomóc powiązać obrazek ze słowem. Do tego zadania rozwijają umiejętności słuchania, czytania, mówienia i zapamiętywania – często jednocześnie, w zabawny i ciekawy sposób!

Jak wyglądają lekcje w tej aplikacji?

W każdym temacie znajdziesz kompletny, jasny i interesujący sposób na naukę języka obcego online. Każda lekcja zaczyna się od ćwiczenia języka, a następnie aplikacja prowadzi Cię stopniowo przez kolejne zadania, od łatwiejszych do coraz trudniejszych.

  1. Praktyka zwrotów. Jest rozgrzewka przed nauką na poważnie. To nie wywiera na ciebie presji, ale daje szansę na przećwiczenie nowego słownictwa. Dzięki temu możesz sprawdzić, które słowa są dla Ciebie łatwiejsze, a z którymi masz problem. Po kliknięciu w wybrane słowo lub frazę usłyszysz głos native speakera wraz z obrazkiem tematycznym, co ułatwi Ci zapamiętanie. Transkrypcja w Twoim języku pomoże Ci poznać znaczenie nowych słów.
  2. Łatwa gra. W tej części oficjalnie rozpoczyna się nauka. Otrzymasz 4 zdjęcia, z których musisz wybrać jedno, które odpowiada temu, co mówi native speaker na nagraniu, które słyszysz. Najważniejszą rzeczą w tej części jest uważne słuchanie, które doprowadzi cię do uzyskania maksymalnej liczby punktów, a bez których nie będziesz w stanie przejść dalej.
  3. Mówienie gry. Jest to etap, który użytkownicy często uważają na początku za niewygodny, ponieważ wiąże się z nagrywaniem własnego głosu. Nie martw się – to przychodzi naturalnie później! Nagrywasz swoją odpowiedź, wypowiadając do mikrofonu słowa z ekranu. Potem przychodzi gra w wybieranie zdjęć, jak poprzednio, ale tym razem wybierasz zdjęcia na podstawie własnego głosu, a nie native speakera, co sprawia, że ​​naprawdę słuchasz tego, co się mówi. To ćwiczenie pomoże ci również rozpoznać, nad czym musisz popracować w swojej wymowie. Jednocześnie powoli przełamujesz barierę językową i budujesz pewność siebie w mówieniu w obcym języku! 
  4. Trudna gra. W tej części musisz dopasować obrazki do słów, które słyszysz. W przeciwieństwie do Easy Game, każda runda pokazywania zdjęć i dźwięku staje się coraz trudniejsza.
  5. Gra pamięciowa. To najtrudniejsza czynność w aplikacji uTalk. Musisz wiedzieć nie tylko, który z obrazków będzie pasował do wypowiadanego słowa, ale także gdzie znajduje się na ekranie, ponieważ zobaczysz je tylko przez chwilę, zanim odpowiednia karta zostanie odwrócona, aby ją ukryć. Dopiero gdy zdjęcia są zasłonięte, usłyszysz głos native speakera, który należy dostosować. Zaczynasz od dwóch kart ze zdjęciami, a ich liczba stopniowo rośnie. To ćwiczenie sprawdza, jak dobrze znasz nowe słownictwo, ponieważ naprawdę musisz znać znaczenie słów, gdy nie masz zbyt wiele czasu na tłumaczenie w głowie.
  6. Przypomnij sobie grę. Jest to część powtórki wszystkiego, czego się nauczyłeś. Jednak podczas gdy poprzednie gry głównie słuchały, ta skupia się na mówieniu, które aktywuje inne części mózgu. Podawane są słowa lub wyrażenia, a następnie wypowiadane do mikrofonu i porównujesz się z nagraniem native speakera.

Niektóre motywy w aplikacji zostały stworzone w wersji wideo które opierają się wyłącznie na Twoich umiejętnościach mówienia. Zobaczysz, jak native speakerzy mówią, wypowiadają krótkie frazy i prowadzą dialogi na ekranie. Następnie zagrasz w serię gier, w których będziesz musiał powtarzać nowo nauczone słownictwo do mikrofonu.

Możliwości nauki języków online w aplikacji

ty mówisz pozwala nauczyć się ponad 150 języków obcych w swoim własnym języku dzięki ponad 20,000 XNUMX kombinacji językowych. Możesz uczyć się popularnych języków, takich jak niemiecki, francuski i hiszpański, aż po mało znane języki, takie jak asamski, chichewa, gudżarati, a nawet starożytna greka!

Aplikacja została stworzona przez naukowców, badaczy i językoznawców, a w jej tworzeniu wzięło udział ponad 1,000 native speakerów. Wspierają ją również organizacje non-profit, takie jak Aajege, Culture Vannin czy Ladino 21. Dzięki temu uTalk jest niezwykle kompleksową, merytoryczną i profesjonalną aplikacją edukacyjną do nauki języków obcych.

Rozpocznij przygodę ze swoim wymarzonym językiem z tą wyjątkową aplikacją, którą oferujemy w naszej szkole językowej Cambridge School of English!

Kliknij poniższy przycisk i zacznij uczyć się nowego języka!