W jaki sposób lekcje językowe online pomagają początkującym i zaawansowanym uczniom uczyć się i doskonalić angielski online w naszej szkole językowej?

W jaki sposób lekcje językowe online pomagają początkującym i zaawansowanym uczniom uczyć się i doskonalić angielski online w naszej szkole językowej?

ONLINE to najlepsze miejsce do nauki angielskiego! Jest to najbardziej elastyczny sposób uczenia się i rozwijania nowych umiejętności.

Kobieta uczy się angielskiego i innych języków obcych online i czerpie z tego wiele korzyści

Jeśli szukasz Ogólne kursy języka angielskiego online, aby uczyć się angielskiego z nami w naszej szkole językowej, będziesz w najlepszym miejscu do nauki języka angielskiego lub innych języków i odkrywania nowych umiejętności komunikacyjnych w globalnym świecie!

Oto, co mamy do zaoferowania w Cambridge School Online:

  • Biegniemy Ogólne kursy języka angielskiego online dla uczniów w każdym wieku (dzieci, młodzież, 16+ i dorośli) na własnych wirtualnych platformach klasowych, ale także na innych, takich jak Zoom, Google Meet, MS Team, Skype i wiele innych
  • Nasz standard Kursy angielskiego online prowadzone są przez cały rok od poziomu początkującego do zaawansowanego, kiedy tylko chcesz i potrzebujesz jako indywidualne lekcje językowe lub jako zamknięte zajęcia grupowe online dla firm i instytucji
  • Wybierz długość i intensywność Twojego kursu i lekcji angielskiego online
  • Wybierz czas, w którym się uczysz – oferujemy szereg kursów i lekcji języka angielskiego online dostosowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań
Grupa przyjaciół biorąca udział w kursach angielskiego i innych języków obcych online

Jak mogę uczyć się angielskiego online w Cambridge School online?

Nasze podejście do nauczania języka angielskiego w Cambridge School of English pomaga uczniom rozwijać umiejętności językowe aby móc komunikować się efektywnie w każdym anglojęzycznym środowisku. Nasze lekcje języka angielskiego opierają się na tematach obejmujących podstawy umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania.

Autonomiczne wyselekcjonowani, doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele języków obcych używać w mieszane uczenie się modus za pośrednictwem platform klas wirtualnych, nowoczesnych podręczników, platform e-learningowych oraz materiałów audiowizualnych podczas zajęć językowych online. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoja nauka języka angielskiego w Cambridge School of English online była zarówno urozmaicona, jak i ekscytująca!

W wielu internetowych szkołach językowych nauczanie skoncentrowane na studencie jest uznawane as najskuteczniejszy sposób nauki języków. Dyrektor Studiów w Cambridge School of English doradza wszystkim nauczycielom w skupieniu się na indywidualnych potrzebach językowych. Korepetycje i nauczanie obejmuje wszystkie aspekty języka angielskiego, takie jak gramatyka, funkcje, fonologia i słownictwo.

W naszej szkole językowej używamy ciekawych zajęcia online przeprowadzone przez praca w parach i grupach zachęcać do interakcji i motywować uczniów. Nasz przyjazny personel cieszą się bardzo dobrymi relacjami z uczniami, tworząc optymalne środowisko do nauki języka angielskiego online.

Nasi pracownicy oferują wskazówki i wsparcie dla wszystkich naszych studentów od momentu zapytania online o kursy językowe w Cambridge School of English do momentu ukończenia studiów online.

Trzy kobiety posługujące się językiem ogólnym w swojej pracy i osiągające sukcesy.

Na jakim poziomie będę w Cambridge School of English?

Kiedy po raz pierwszy skontaktujesz się z Cambridge School of English online, otrzymasz internetowy test kwalifikacyjny i krótką rozmowę kwalifikacyjną, aby znaleźć odpowiedni dla siebie poziom.

Oto poziomy dostępne w naszej szkole języka angielskiego:

Poziom 1           początkujących

Poziom 2           Podstawowy

Poziom 3           Niższy średniozaawansowany

Poziom 4           Pośredni

Poziom 5           Upper Intermediate

Poziom 6           Zaawansowane

Poziom 7           Biegłość

Młoda dziewczyna uczy się angielskiego online i dostaje dobre oceny w szkole

Indywidualne intensywne lekcje angielskiego online w Cambridge School of English online!

Oferujemy również intensywne kursy języka angielskiego i Indywidualne lekcje angielskiego online specjalnie zaprojektowany dla Ciebie jako uczeń indywidualny. Te lekcje angielskiego online można wziąć w dowolnym momencie w ciągu dnia i na dowolną kombinację godzin. Możliwe jest również łączenie modułów kursu online One-To-One z naszymi Ogólny angielski, biznesowy angielski i intensywne kursy IELTS online.

Ze wszystkimi Kursy indywidualne, korepetycje i zajęcia indywidualne, doświadczeni nauczyciele naszej szkoły języka angielskiego przeprowadzają szczegółową analizę potrzeb, aby ocenić Twoje potrzeby jako ucznia. Oznacza to, że treść i struktura ww Kurs języka angielskiego online można dostosować do indywidualnych wymagań, dzięki czemu jest to najskuteczniejszy sposób nauki angielskiego online!

Zobacz nasz cennik pakietów specjalnych w Cambridge School of English online! 

Nauka angielskiego online z Cambridge - osoba zapisująca się na kurs języka angielskiego ogólnego

Czy mogę przystąpić do egzaminu na zakończenie kursu w Cambridge School of English online?

W naszej szkole języka angielskiego uczniowie również mają taką możliwość uczyć się do egzaminów z języka angielskiego. Egzaminy Cambridge z języka angielskiego jako języka obcego są znane na całym świecie i uznawane przez pracodawców i instytucje w wielu krajach. Ponieważ egzaminy obejmują cztery sprawności językowe, tj. słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie, wskazują na umiejętność skutecznego porozumiewania się posiadacza certyfikatu w języku angielskim.

Oferty online Cambridge School of English kursy przygotowujące do egzaminów i lekcje online przy użyciu odpowiednich materiałów szkoleniowych i dostępna jest dodatkowa pomoc w odrabianiu zadań domowych, aby ćwiczyć do odpowiednich egzaminów z języka angielskiego. Opłata za egzamin Cambridge nie jest wliczona w cenę kursu i lekcji języka angielskiego.

Kursy i lekcje przygotowujące do egzaminów Cambridge TEFL w naszej szkole języka angielskiego to:

Podstawowy                                                 Kluczowy test z języka angielskiego (KET)

Średniozaawansowany/Średniozaawansowany     Wstępny test języka angielskiego (ZWIERZĘ DOMOWE)

Wyższy średniozaawansowany                                Pierwszy Certyfikat w języku angielskim (FCE)

Zaawansowane                                                   Certyfikat z zaawansowanego języka angielskiego (CAE)

Biegłość                                                Certyfikat biegłości w języku angielskim (CPE)

Kandydaci powinni zapisać się na minimum 12 tygodni przed egzaminami Cambridge.

Zobowiązanie do zapewnienia najlepszej wartości. Szukaj najlepszych kursów języka angielskiego ogólnego online! Ucz się ogólnego angielskiego online. Przyjdź i dołącz do nas w Cambridge School of English online, naszej szkole języka angielskiego w świecie online.