Korepetytor online z Cambridge

Korepetytor online z Cambridge – nasza profesjonalna platforma e-learningowa dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm, dla szkół i nauczycieli – kursy języka angielskiego online

Korepetytor online z Cambridge jest nowy i innowacyjny platforma e-learningowa do nauki języka angielskiego, oferowana przez naszą szkołę językową – Cambridge School of English. Został opracowany jako nowoczesne narzędzie służące do uzupełnienia tradycyjnego Ogólny angielski (A1 do C2) i Business English jak również najbardziej Kursy online przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego z nauczycielem.

Przetestuj naszą platformę e-learningową Cambridge Online Tutor, aby uczyć się angielskiego online za darmo!

Zarejestruj się
https://tutor.cambridgeschool.online/
dla bezpłatny test poziomu angielskiego klikając na „Zrób test“, a po zarejestrowaniu się tam i wykonaniu bezpłatnego testu poziomu, aktywujemy dla Ciebie Bezpłatny okres próbny 3.

Każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie. Platforma oferuje naukę w nauczanie mieszane or przewrócona klasa formuła, a także kompleksowa samokształcenie języka obcego. Nasze nowe metody obejmują szerszy zakres języka angielskiego niż jakakolwiek inna platforma e-learningowa dostępna obecnie na rynku. Istnieje około 6,000 angielskich zadań na poziomach od A1 do C2 w skali CEFR, co pozwala na swobodną naukę na każdym etapie zaawansowania.

Platforma udostępnia setki starannie przygotowanych rodzajów ćwiczeń, pogrupowanych tematycznie: od quizów gramatycznych po zadania obejmujące słownictwo, czytanie, słuchanie, pisanie, mówienie i gramatykę biznesową, ćwiczenia ortograficzne, korekty tekstów oraz stronę internetową dedykowaną młodszym użytkownikom.

Nasze materiały są powiązane z 300 podręcznikami, co czyni je uzupełnieniem każdej książki i wydawcy, z którego korzystasz.

Sprawdź nasze ceny Cambridge Online Tutor =>

Nasza profesjonalna platforma e-learningowa dla dorosłych i firm

Użytkownik naszego profesjonalna platforma e-learningowa może na bieżąco przeglądać swoje raporty i postępy w nauce. Rozbudowany system pozwala na tworzenie własnych materiałów, takich jak teksty, audio, wideo i obrazy. Nowatorskie rozwiązanie pozwala na import filmów z aplikacji, czyli YouTube.

Do sprawdź swoją angielską wymowęwystarczy nagraj swój głos w ćwiczeniach rozwoju mówienia, a platforma wskaże wszystkie elementy nieprawidłowej wymowy.

Naszym celem jest zachęcenie wszystkich do korzystania z platformy e-learningowej każdego dnia, niezależnie od tego, czy mają tam pracę domową od nauczycieli, czy nie. W tym celu stworzyliśmy 365 lekcji na różnych poziomach CEFR. Studenci otrzymują lekcje angielskiego codziennie od pierwszego dnia. Obejmują one słownictwo, czytanie, gramatyka i słuchający zajęcia. Są dostępne przez cały tydzień.

Platforma e-learningowa działa zgodnie z zasada Edutainment, który jest uczenie się poprzez zabawę. Każdy użytkownik może ćwiczyć język w formie gry, która jest bardziej angażująca do nauki i zdecydowanie nie nudna.

Zarezerwuj teraz swojego osobistego korepetytora Cambridge Online!

Egzaminy

Przygotowujemy do egzaminów takich jak: KET, PET, FIRST, ADVANCED, PROFICIENCY, IELTS, TOEFL, TOEIC, YLE – STARTERS, YLE – MOVERS i YLE – FLYERS.

Wszyscy nasi autorzy są praktykującymi nauczycielami z certyfikatem DELTA i uznanymi pisarzami ELT, natomiast autorami materiałów egzaminacyjnych są egzaminatorzy Cambridge ESOL, a autorami materiałów biznesowych specjaliści Business English.

Oprócz posiadania całych egzaminów, aby użytkownicy mogli ćwiczyć swoją wiedzę, dzielimy każdy z nich na części składowe, aby przeanalizować, z czego składa się, typowe pułapki i wskazówki dotyczące rozwiązywania pytań we właściwy sposób. Ćwiczenia są tak zaplanowane, aby symulować środowisko egzaminacyjne i zachęcać do efektywnego zarządzania czasem. Wszystkie materiały egzaminacyjne są pisane przez praktykujących nauczycieli przygotowujących do egzaminów Cambridge oraz egzaminatorów.

Zarezerwuj teraz swojego osobistego korepetytora Cambridge Online!

Profesjonalna platforma e-learningowa języka angielskiego dla szkół i nauczycieli

Każda szkoła może korzystać z naszej bazy zasobów i własnych treści do tworzenia kursów języka angielskiego dla swoich uczniów. Funkcja planowania umożliwia tworzenie lekcji online lub w klasie dla wszystkich klas i nauczycieli języka angielskiego przez cały semestr w ciągu kilku minut.

Nauczyciele mogą uzupełniać plany lekcji na platformie i wysyłać swoim uczniom zadania przed i po zajęciach. Każda czynność wykonywana przez uczniów jest przechowywana i pobierana przez nauczycieli. Nauczyciele mogą monitorować postępy uczniów indywidualnie lub w klasie.

Nasza platforma działa na komputerze, tablecie i smartfonie. Każda strona zostanie zmieniona tak, aby wyglądała jak witryna Twojej szkoły, wraz z Twoją grafiką, danymi kontaktowymi i wszelkimi innymi treściami, które chcesz.

Mamy ogromny bank materiałów dostępnych dla studentów. Mogą swobodnie wędrować po wirtualnej bibliotece i wybierać to, czego chcą się nauczyć. Jednak niektóre szkoły i uczniowie wolą bardziej ustrukturyzowane podejście do nauki i w tym celu współpracujemy ze szkołami w celu stworzenia kursów języka angielskiego, które uczniowie mogą śledzić. Kurs jest listą materiałów, pogrupowanych zgodnie z wymaganiami szkoły i przedstawionymi w formie liniowej. Uczniowie pracują nad materiałami pojedynczo, a ponieważ Kursy języka angielskiego są projektowane zgodnie z potrzebami szkołynauczyciele mogą być pewni, że uczniowie postępują zgodnie z zalecaną kolejnością uczenia się. Szkoły mogą szybko i łatwo tworzyć własne kursy.

Studenci są sprawdzani pod kątem ich wiedzy na różne sposoby. Zadania obejmują wypełnianie luk, dopasowywanie par, zmianę kolejności, ćwiczenia wykrywania błędów i mogą być wielokrotnego wyboru. Uczniowie mogą również cyfrowo pokolorować zdjęcia, a także je wydrukować.

Czytający i słuchający zadania obejmują szeroki zakres kontekstów. W tych ćwiczeniach kładziemy duży nacisk na prawo Angielski akcent i wymowa, słownictwo obejmuje zbiory leksykalne, szersze pola semantyczne, kolokacje, słowotwórstwo, idiomy i czasowniki frazowe.

Każda czynność wykonywana przez ucznia jest rejestrowana na serwerach i jest dostępna dla ucznia i jego nauczyciela do przeglądania samodzielnie lub jako część bardziej kompleksowego raportu postępów ucznia.

Zarezerwuj teraz swojego osobistego korepetytora Cambridge Online!

Kursy angielskiego online dla dzieci

Nasza platforma e-learningowa dedykowana jest również najmłodszym. Jest znacznie łatwiejszy w obsłudze, dostosowany do potrzeb dziecka. Kładzie znacznie większy nacisk na kolorowa grafika, gry, nagrody i zabawa.

Platforma e-learningowa przeznaczona jest dla: dzieci w wieku od sześciu do dziesięciu lat. Ma specjalne obszary ćwiczeń egzaminacyjnych dla studentów przystępujących do egzaminów: Cambridge YLE Startery, Przeprowadzki i Ulotki. Oto czynności, z którymi uczniowie będą mieli do czynienia podczas egzaminu, takie jak kolorowanie na ekranie i identyfikowanie osób na zdjęciu. Nasz ogólny obszar dla młodych uczniów to dźwięk, a obrazy animowane są uwzględniane w praktyce tam, gdzie to możliwe.

Najmłodsi użytkownicy są nagradzani za każdym razem, gdy logują się do platformy, zbierając monety, które można wymienić na przedmioty do umieszczenia we własnym domku na drzewie lub podarować zwierzętom, które można umieścić we własnym, indywidualnym zoo.

Zarezerwuj teraz swojego osobistego korepetytora Cambridge Online!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i wycenę.
e-mail: kontakt@cambridgeschool.online

Kobieta osiąga sukces po zdobyciu pierwszego certyfikatu z języka angielskiego - FCE

Przetestuj naszą platformę e-learningową Cambridge Online Tutor, aby uczyć się angielskiego online za darmo!

Zarejestruj się
https://tutor.cambridgeschool.online/
dla bezpłatny test poziomu angielskiego klikając na „Zrób test“, a po zarejestrowaniu się tam i wykonaniu bezpłatnego testu poziomu, aktywujemy dla Ciebie Bezpłatny okres próbny 3.