Angielski biznesowy i angielski dla określonych celów (ESP) kursy online

Dołącz do jednego z naszych kursów Business English lub English for Specific Purposes (ESP) online

W zglobalizowanym świecie potrzeba ESP (angielski do konkretnych celów) i Business English stała się kluczowa do prowadzenia działalności gospodarczej lub po prostu do pracy w międzynarodowej firmie lub instytucji. Na Cambridge School of English zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie w nauczaniu w wielu różnych międzynarodowych firmach i instytucjach publicznych, przygotowując kierownictwo i personel do codziennych potrzeb działania w językach obcych. Oferujemy ESP (angielski do konkretnych celów i kursy angielskiego biznesowego online) które są idealne dla tych, którzy chcą pracować i komunikować się szybka poprawa umiejętności Business English. Z małe grupy lub indywidualne lekcje języka i korepetycje, jesteśmy w stanie bardziej skupić naszą uwagę na rzeczywistych potrzebach każdego ucznia, identyfikując poprzez „analizę potrzeb”, jakie są te wymagania.

Dołącz do jednego z naszych kursów języka angielskiego do określonych celów (ESP) lub angielskiego biznesowego online. Zadowoleni pracownicy posługujący się językiem biznesowym w pracy w celu doskonalenia swoich umiejętności i pracy

Nasze Dyrektor Studiów oraz Nauczyciel angielskiego w biznesie ustalimy wymagania naszych klientów indywidualnych poprzez analizę potrzeb językowych i celu przed rozpoczęciem kursu Business English lub innego języka. Pod koniec kursu biznesowego online zrobimy: ocena znajomości języka i wydać certyfikat pokazując, co uczeń omówił i osiągnął. Szczególnie mile widziani są studenci, którzy chcą przystąpić do egzaminów BEC Vantage i BEC Higher. Zajęcia online Business English dla firm i instytucji odbywają się w formie zamkniętych grupowych zajęć online, kiedy tylko jest to właściwe dla Twoich zespołów, oraz indywidualnych lekcji językowych online, które zapewniają pełną elastyczność, dostosowując się do oczekiwań każdego ucznia.

Kursy biznesowego angielskiego online

W przypadku szkoleń w firmie i indywidualnych uczniów nasza szkoła języka angielskiego może również oferować lekcje ESP i Business English w godzinach wieczornych iw weekendy. Więc przyjdź i dołącz do naszego Kursy online ESP (angielski do konkretnych celów) lub Business English.

Biznesowy kurs angielskiego online (i indywidualny specjalistyczny) Angielski do określonych celów – kursy ESP online) - Przegląd:

 • umiejętności prezentacji
 • umiejętności negocjacyjne
 • robienie notatek
 • prowadzenie spotkania – przewodniczenie i rozwiązywanie sporów
 • świadomość kulturowa
 • zarządzanie ludźmi/zasobami/zmianą
 • marketing i branding
 • pieniądze i finanse
 • język sprzedaży
 • przestępczość w białych kołnierzykach;
 • gramatyka i słownictwo biznesowe;
 • lepsze umiejętności rozumienia i wyraźniejsza wymowa;
 • większa płynność werbalna w sytuacjach biznesowych twarzą w twarz;
 • umiejętności komunikacji biznesowej – korespondencja/telefonowanie;
 • dyskusje – obsługa pytań;
 • aspekty biznesowe – produkty, usługi, marketing, finanse itp…;
 • kwestie międzykulturowe;
 • praktyki i procedury rekrutacyjne;
 • kwestie polityczne;
 • Edukacja i trening;
 • reklama i media;
 • wpływ technologii informacyjnej.

Sprawdź nasze inne Kursy Business English lub ESP online =>

Ucz się angielskiego biznesowego online

Zaangażowany w dostarczanie najlepszych cenowo zajęć z ESP (English for Specific Purposes) i Business English, a także indywidualnych lekcji językowych online!

Ucz się angielskiego biznesowego online

Przyjdź i dołącz do naszych internetowych kursów ESP i Business English w Cambridge School of English!