Cambridge School of English — Nasza wizja i misja — nasz klucz do sukcesu

Nasza wizja i misja

„W Cambridge School of English czujemy się odpowiedzialni wobec naszych klientów, studentów, personelu, nauczycieli, dostawców, a także wobec środowiska społecznego, w którym działamy. Nasze korporacyjne decyzje i działania są transparentne, charakteryzują się ciągłością i trwałością oraz profesjonalizmem.

Dzięki temu zapewniamy wiarygodność, wartość, motywację i sukces mierzalny zgodnie z wzorcowymi efektami uczenia się. Stawiamy na jakość, otwartość, elastyczność i uczciwą współpracę w duchu partnerstwa.”

1. Misja

Naszą misją jest zapewnienie Państwu, naszym studentom i klientom…

„Twoje kompletne doświadczenie w nauce języków!”

…aby to osiągnąć i wspierać, stale rozwijamy nasze dotychczasowe oraz poszukujemy nowych produktów i usług w obszarze zintegrowane, innowacyjne, wysokiej jakości środowisko nauczania i uczenia się języków o wysokim poziomie wydajności i skuteczności w celu wspierania naszych uczniów/klientów w realizacji osobistych celów i potrzeb edukacyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wsparcie dostępne w naszej branży, na tych samych standardach na całym świecie, poprzez wspólne wypracowanie celów i zadań, ich identyfikację i finalnie poprzez rozwój zoptymalizowany program i ścieżka nauki, opierając się również na wybór najodpowiedniejszych nauczycieli w połączeniu z najlepiej dopasowanymi narzędziami edukacyjnymi osiągnąć takie cele i cele osobiste w „przyjemny" sposób.

Ścieżka edukacyjna Cambridge School of English

Naszym życzeniem jest świadczyć „usługi najwyższej jakości” za „uczciwe ceny” we wszystkich zakresach oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem i najszczerszą intencją jest aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.

Aby osiągnąć ten cel, wprowadzono następujące elementy:

 • Organizacja składająca się z doskonałych i kompetentnych ludzi, którzy rozumieją we wszystkich aspektach potrzeby naszych klientów i są w stanie przenieść to za pomocą naszych zasobów w doskonałe wyniki dla naszych studentów i klientów – w podejściu skoncentrowanym na człowieku i heurystyce
 • Ciągły proces rekrutacji i selekcji najlepszych nauczycieli i trenerów dostępne i zapewniać szkolenie i dalsze kształcenie nauczycieli, a także „centralne doradztwo akademickie" tak jak kluczowa kompetencja w ramach naszej organizacji, wsparcia i coachingu, aby wszędzie zagwarantować globalne usługi nauczania na najwyższym możliwym poziomie
 • opracowanie zindywidualizowanych metod, globalne standardy i procedury
 • wykorzystanie innowacyjnych i najlepszych narzędzi dostępnych na rynku do wspierać proces nauki języka, które pozwalają nam również sprawdzić poziom postępów naszych uczniów i jakość procesu, monitorować wyniki i korygować ścieżkę uczenia się, zestaw narzędzi i proces uczenia się w razie potrzeby, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki w nauce w przyjemny sposób dla naszych uczniów
 • obserwacja rynku i trendów dostępnych narzędzi i technologii – na całym świecie
 • rozpoznawać i podążać za potrzebami naszych studentów i klientów, oraz móc wdrażać nowe, a także innowacyjne produkty/usługi, takie jak nasze Kursy języka angielskiego online i narzędzia, aby być liderem światowego rynku i wyznaczać trendy w sektorze edukacyjnym w połączeniu z tradycyjnymi wartościami i procesami najlepszych praktyk

 

Nasi klienci jest korporacje i instytucje publiczne, jak również osoby prywatne, od małych dzieci, nastolatków po dorosłych (również w podeszłym wieku), z zainteresowaniem doskonaleniem osobistych umiejętności językowych – na calym swiecie.

Nasze profesjonalne produkty i usługi są zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​każdego z naszych studentów i klientów, a naszym zamiarem jest zawsze zapewniać wysokiej jakości, skoncentrowane na uczniu i zorientowane na cel usługi oraz kursy językowe online, w przyjemny sposób i profesjonalne środowisko nauki.

2. Wizja

Aby stać się jedną z wiodących światowych organizacji i…

„Profesjonalne akademickie Centrum Kompetencji dla najlepszego procesu uczenia się i postępów”

… w obszarze usług edukacyjnych, szkoleniowych i językowych na najwyższym poziomie jakości.

Chcemy stać się numerem jeden dla naszych klientów w zakresie usług językowych i edukacji, teraz, a także w innowacyjnej i zorientowanej na technologię przyszłości, gdzie kontakty społeczne i korepetycje twarzą w twarz będą nadal ważną częścią z – z indywidualne podejście, szyte na miarę rozwiązania i pakiety, oparte na omówione i określone konkretne cele i pożądane osiągnięcia naszych studentów i klientów, dla najbardziej przystępnych budżetów - w zrównoważony sposób, chroniąc również przyszłość naszej planety w najlepszy możliwy sposób, aby również przyszłe pokolenia miały świat, w którym warto żyć.

Profesjonalny i innowacyjny proces nauczania Cambridge School of English zapewniający najlepsze postępy w nauce

Filozofia edukacji bada cele, formy, metody, narzędzia i znaczenie edukacji oraz uczenie się w sposób holistyczny, gdzie szukamy wszystkich potrzeb akademickich ucznia i angażujemy wszystkie aspekty uczniów tworzenie najlepszego programu edukacyjnego i przyjemnej ścieżki edukacyjnej dla naszych uczniów

( 'Edutainment” – aby nauka była przyjemnością).

3. Klucz do sukcesu

W dwóch słowach –…

"Dbamy…"

… – a dźwignią dla naszego biznesu jest pasja i ciężka praca, którą wkładamy w naszą codzienną działalność i pracuj, aby sprostać wyzwaniom.

Program opieki i edukacji Cambridge School of English

Wierzymy, że nasz sukces zawdzięczamy następującym czynnikom:

 • Kluczem do naszej działalności biznesowej są kompetencje akademickie w otwartym i zorientowanym na przyszłość środowisku z proaktywnym ukierunkowaniem i priorytetem skoncentrowanym na studencie
 • Profesjonalne, zindywidualizowane i zrównoważone podejście do nauczania i uczenia się – prawdziwa i głęboka nauka online w przyjemny sposób => Edutainment
 • Docieranie na całym świecie z tymi samymi standardami, ale z lokalną adaptacją
 • Otwarty, innowacyjny, zorientowany na przyszłość, ale także krytyczny i stawiający sobie wyzwania
 • Uczciwe ceny z naciskiem na wysoką jakość i wartość, a także Najlepszy stosunek ceny do wartości -> dobra jakość nie może być zapewniona za darmo
 • Podejście zorientowane na studenta/klienta, zorientowane na cel i wartość
 • Obsługa klienta i zorientowanie na obsługę
 • Własne Know-How oparte na doświadczeniu i wiedzy rynkowej
 • Wykorzystanie nowych i innowacyjnych technologii w kreatywnym procesie rozwoju produktu/usługi
 • Ciągły rozwój of nasze produkty i tworzenie nowe usługi maszyn ciężkich kursy języka angielskiego online maszyn ciężkich innowacyjne narzędzia
 • Wysoko wykwalifikowana siła robocza z kwalifikacjami, orientacją na usługi i dbałością o naszych klientów i partnerów
 • Zaangażowanie z naszymi partnerami i ścisła współpraca
 • Produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta
 • Wybór najlepszych nauczycieli oraz wewnętrzny proces edukacji/szkolenia – globalnie wykwalifikowana i dobrze wyselekcjonowana pula nauczycieli i trenerów

 

Jesteśmy zawsze

"W poszukiwaniu doskonałości"

dla dostępni najlepsi nauczyciele i trenerzy, dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych narzędzi na świecie, do zapewnić najlepszą obsługę i kursy językowe online naszym klientom i wspierać w najlepszy możliwy sposób ścieżkę uczenia się naszych uczniów i postępy w osiąganiu ich osobistych celów edukacyjnych - cały czas.