Intensywne kursy przygotowujące do egzaminu IELTS online

Intensywne kursy przygotowujące do egzaminu IELTS online

Certyfikat przygotowania do egzaminu IELTS, szkoła językowa online, intensywny kurs online

Jeśli chcesz przygotować się do egzaminu IELTS online, dlaczego nie studiować w Szkoła angielskiego w Cambridge - a Szkoła językowa z doskonałą reputacją wyników w IELTS.

Połączenia Egzamin IELTS jeśli przygotowujesz się do nauki lub pracy w kraju anglojęzycznym.

Certyfikat IELTS jest uznanym wymóg wejścia przez większość Brytyjczyków, Australijczyków, Nowej Zelandii i Kanady uczelnie.

Certyfikat IELTS jest również uznawany przez wielu pracodawców i rządowe agencje imigracyjne jako dowód znajomości języka angielskiego.

Certyfikat IELTS jest jednym z najpopularniejsze testy językowe na świecie. Jest to nie tylko niezbędna kwalifikacja przed dołączeniem do dowolnego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii, ale jest również coraz częściej uznawana na całym świecie za dokładną ocena umiejętności językowych.

Opłata egzaminacyjna nie jest wliczona w cenę kursu.

Certyfikat przygotowania do egzaminu IELTS, szkoła językowa online, angielski online

Kurs przygotowujący do egzaminu IELTS online (pakiet lekcji indywidualnych online) – Podział

Połączenia intensywny kurs IELTS przygotowuje cię do radzenia sobie z badanie patrząc na to różne dyscypliny. Egzamin sprawdza Twoje umiejętności językowe:

Czytający   – trzy fragmenty testujące umiejętność rozumienia informacji i odpowiadania

Pisanie – dwa zadania sprawdzające umiejętność analizowania informacji oraz umiejętność krytycznego i swobodnego pisania na aktualny temat

Przemawiając – trzy części testujące umiejętność jasnego, płynnego i dokładnego komunikowania się

Słuchanie – cztery monologi lub rozmowy sprawdzające umiejętność słuchania i odpowiadania.

Certyfikat przygotowania do egzaminu IELTS, szkoła językowa online, angielski online

Kurs angielskiego online ma na celu uzyskanie pożądanego wyniku IELTS. A także mnóstwo okazji do ćwiczeń do testu (np. z naszym Platforma e-learningowa przygotowująca do egzaminu, gdzie osadzone są również egzaminy próbne – więcej informacji znajdziesz tutaj), otrzymasz informacje i wskazówki, które mogą Ci pomóc, takie jak:

  • Jak podejść do zadań/pytań
  • Czego szukają egzaminatorzy
  • Co robić (i czego nie robić!)
  • Jak przygotować się do pisania zadań
  • Jak zarządzać czasem na egzaminie
  • Jak przygotować się do części ustnej testu?
  • Przykłady dobrych i złych odpowiedzi

Ten popularny program odbywa się w dowolnym momencie i jest gotowy, ponieważ nasze indywidualne pakiety lekcji online są najskuteczniejszym sposobem przygotowania się do egzaminu (dowiedz się więcej o naszym Indywidualne pakiety lekcji online przygotowujące do egzaminu IELTS).

Proponowane materiały szkoleniowe: nasze specjalna platforma e-learningowa przygotowująca do egzaminu IELTS z egzaminami próbnymi dla najlepszego samokształcenia lub, w połączeniu z doświadczonym nauczycielem języka angielskiego, z efektami blended learning. Na górze dostępny jest również nasz Nauczyciel mowy Cambridge AI „Pro”, co daje możliwość trenowania umiejętności i umiejętności mówienia po angielsku na naszej platformie do samodzielnego uczenia się pod adresem Cambridge-ai.center. Regularne symulacje egzaminu odbywają się na naszych Platforma kursów przygotowujących do egzaminu IELTS (Cambridge-exam.courses), a osobiste porady i informacje zwrotne są zawsze dostępne w połączeniu z lekcjami nauczyciela, co do czasu nauki potrzebnego do przystąpienia do egzaminu i uzyskania wymaganej liczby punktów.

Kurs przygotowujący do egzaminu IELTS online (pakiet lekcji indywidualnych online)

Elastyczne kursy przygotowujące do egzaminu online IELTS w Cambridge School of English są również dostępne.

Ten internetowy kurs przygotowujący do egzaminu IELTS jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają tylko częściową dostępność i są zainteresowane uzyskaniem niezbędnej znajomości formatu i procedur egzaminacyjnych.

Możliwa jest dowolna kombinacja elastycznego czasu. Widzieć Opcje i opłaty kursów IELTS online.

Certyfikat przygotowania do egzaminu IELTS, szkoła językowa online, angielski online

Inne dostępne kursy przygotowujące do egzaminów z języka angielskiego akademickiego online:

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i wycenę.
e-mail: contact@cambridgeschool.online

Zaangażowany w zapewnienie najlepszej wartości. Intensywne kursy przygotowujące do egzaminu IELTS online! Ucz się angielskiego, aby przygotować się do egzaminu IELTS online. Przyjdź i dołącz do nas w naszej szkole języka angielskiego online!